Rodzinna firma

Jesteśmy firmą rodzinną, w której tradycje solidnego wykonywania oprawek do okularów korekcyjnych (a później również przeciwsłonecznych) sięgają dwóch pokoleń wstecz. Od zawsze naszą filozofią było dostarczanie sprawdzonego produktu dla warsztatów optycznych. Wykorzystując nasze oprawki w swojej pracy, możecie być pewni, że Klienci znajdą idealny dla siebie model i będą się nim cieszyć przez długi czas.

Niemal 35 lat doświadczenia

Jako firma istniejemy od 1981 roku, ale nasza rodzina zajmuje się produkcją oprawek do okularów od roku 1961, czyli już ponad pięćdziesiąt lat. Wiedzę o okularach przekazujemy więc z pokolenia na pokolenie, uzupełniając ją o nowoczesne technologie.

Setki modeli

Dek-Optica to wybór ponad 250 modeli opraw okularowych. Obecnie w naszej produkcji wykorzystujemy technologię frezowania z płyt oraz wtrysku z granulatów.

Okulary przeciwsłoneczne

Swoją ofertę uzupełniamy również o okulary przeciwsłoneczne ze szkłami polaryzacyjnymi, w które łatwo można wstawić szkła korekcyjne.

Wytrzymałe i sprawdzone materiały

Do produkcji opraw stosujemy tylko wytrzymałe, sprawdzone przez nas materiały. Dzięki temu jesteśmy pewni, że oddajemy Państwu produkt wysokiej jakości. Oprawy wtryskowe wykonujemy z octanu celulozy, który jest tworzywem hipoalergicznym oraz przyjemnym w dotyku. Oprawy frezowane powstają z najmodniejszej obecnie płyty oraz utrzymane są w duchu najnowszych trendów modowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą kolekcją opraw okularowych.

Nasza firma w liczbach

lat doświadczenia

aktualnych modeli wtryskowych

aktualne modele frezowane