Kobieca marka roku 2020 Przy zakupie 20 sztuk dostawa gratis 40 lat doświadczenia

Odkryj świat Nénu 

Nénu Eyewear to nowa marka wprowadzona przez Dekoptica, skierowana do kobiet, które kochają kolory, odrobinę szaleństwa i stylową fantazję. Nénu czerpie z dekad doświadczenia Dekoptica, ale jest krokiem dalej w zakresie estetyki oraz stylistyki, a także użytych do tworzenia opraw technologii. Modele zostały zaprojektowane przez właścicielkę firmy – Ewę Doleczek, która wprowadza Dekoptica na nowe tory zarówno w aspekcie technologii, jak i designu.

 

 

Muzą Nénu jest impresjonizm – jego bogactwo barw, gra świateł, ale też swoboda twórcza artystów tego nurtu. Markę charakteryzują odważne formy oraz barwne laminacje opraw. W aktualnej kolekcji znajdują się z jednej strony modele klasyczne z kolorowym twistem, jak i nowoczesne w formie i wzornictwie oprawy, które podkreślają osobowość noszących je osób.

Dla wielu kobiet szukających okularów, Nénu stanowi odpowiedź na ich potrzeby. To marka, która oferuje coś więcej niż tylko narzędzie korekcyjne wzroku. To również wyraz osobistego stylu i wyjątkowej wrażliwości artystycznej. Kobiety, które cenią sobie modę i chcą wyrazić siebie poprzez swoje akcesoria, znajdą w kolekcjach Nénu Eyewear coś, co spełni ich oczekiwania.