Kobieca marka roku 2020 Przy zakupie 20 sztuk dostawa gratis 40 lat doświadczenia

Unikalne, polskie oprawy okularowe

Dekoptica to LUDZIE

Tworzymy stylowe oprawy w rodzinnej atmosferze


Dekoptica to firma rodzina, która już od 3 pokoleń zajmuje się projektowaniem i produkcją opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Dzięki czterem dekadom obecności na polskim i zagranicznym rynku, Dekoptica zyskała renomę godnego zaufania producenta.
Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty powstają w Polsce.

Wierzymy, że nasze oprawy „Made in Poland” mogą odważnie konkurować z dużymi brandami – jest to dla nas źródło motywacji i cel, do którego zmierzamy.

Nasza technologia

Oprawy frezowane


System produkcji opraw frezowanych oparty jest na najnowszych francuskich centrach CNC i włoskiej technologii polerowania. Stosujemy również włoskie komponenty, takie jak druty (metalowe okucia) i zawiasy, aby utrzymać wysoką jakość naszych opraw. Wierzymy, że pełna kontrola nad procesem produkcji idzie w parze z jakością. Własna produkcja daje nam możliwość eksperymentowania z kształtami i designem.

Ręcznie malowane oprawy wtryskowe


Jesteśmy dumni z opraw, które tworzymy. Tym, co nas wyróżnia są oprawy malowane ręcznie, warstwowo. Unikatowy system ręcznego malowania pozwala nam na osiągnięcie wyjątkowych połączeń i efektów kolorystycznych. Dodatkowym atutem są dostępność produktów od ręki oraz ciągłość w produkcji modeli. Stawiamy na ponadczasowy styl, świetną jakość i unikatowość.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Dekoptica w liczbach

10 milionów

sprzedanych opraw

2,5 tysiąca

współpracujących Klientów

750 szt.

unikalnych koloro-modeli

Odkryj oprawy Dekoptica

Nasza historia

  • 1945
  • 1968
  • 1982
  • 1995
  • 2009
  • 2017
  • 2019
  • 2022

Mówią o nas

Państwa okulary są najlepsze na świecie❤ od kiedy kupiłam pierwszą parę okularów, zostaje z Wami do końca. Rewelacyjne wykonanie i te kolory 😍😍 im więcej tym lepiej 💪 polecam każdemu. Czekam na najnowsze modele 😉

Justyna C.

Genialne ramki, znakomicie wykonane, lekkie i w bardzo rozsądnej cenie, mam już trzy pary i to chyba nie koniec

Anna J.

Uwielbiam Państwa oprawki mam nie do zdarcia Barbary i dziś trafiłam na allison( już zamówione). Szkoda że nie mają państwo jakiegoś sklepu firmowego bo w optykach w Krakowie jest mały wybór okularów państwa firmy a są dobrej jakości w super niskich cenach.

Magdalena M.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami lub z Opiekunem Klienta z Twojego regionu!