Kobieca marka roku 2020 Przy zakupie 20 sztuk dostawa gratis 40 lat doświadczenia

Dekoptica wyborem Konsumenta

Oprawy F012 marki Nénu Eyewear wygrały prestiżowy konkurs Złoty Medal Wybór Konsumenta, w którym to Klienci wybierali zwycięski produkt.

Marka Nénu jest inspirowana impresjonizmem, jego bogactwem barw, grą świateł, ale też swobodą twórczą artystów tego nurtu. Model F012 jest szczególnie zainspirowany ideą impresjonizmu, nurtu w sztuce, który pragnął uchwycić świat w jego zmienności i ulotności rzeczywistości. Dekoracyjny kształt laminacji modelu F012 w kształcie fali – inspirowany falującym niebem w obrazie Van Gogha „Gwieździsta noc” – oddaje wrażenie ruchu, dyskretnie wprowadza w oprawce dynamizm. Osadzony w gładkich kolorach różu, czerni czy zieleni laminacyjny dekor wychodzi na pierwszy plan i nadaje oprawie wyrazistości.

Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia. Wiemy, że nie byłoby to możliwe bez naszych wspaniałych Klientów i całego zespołu Dekoptica. Dziękujemy Wam za zaufanie i wsparcie!

Złoty Medal dla Dekoptica – Nasza Duma i Sukces

Nasza pasja, zaangażowanie i nieustanne dążenie do doskonałości przyniosły nam sukces, który jest naszym powodem do dumy. Zdobyliśmy prestiżową nagrodę Złoty Medal 2023 na targach Optyka, organizowanych przez Grupę MTP!

Złoty Medal to cenne wyróżnienie, przyznawane produktom, które wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz reprezentują innowacyjność i nowoczesność. Nagroda ta potwierdza naszą ciężką pracę i zaangażowanie w tworzenie opraw okularowych, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także przyciągają uwagę swoim nowatorskim designem.

Nasz produkt, który zdobył Złoty Medal 2023, to niezwykle modne oprawy okularowe F012. Oprawy F012 dostępne są w trzech różnych wzorach: czerwono-różowym szylkrecie, czarnym z elementem szachownicy i nude z koralowym detalem.

To, co nadaje tym oprawom niepowtarzalny charakter, to innowacyjny proces laminacji. Polega on na połączeniu różnych płyt acetatowych, tworząc wzory, które są absolutnie unikalne.

 

Acanthus Aureus

Organizatorzy targów Optyka 2023 docenili nasze działania promocyjne związane z targami, przekazując nam nagrodę Acanthus Aureus. To dla nas wielkie wyróżnienie, które potwierdza profesjonalizm i kreatywność w prezentacji naszych usług.